Персонал

Наша найбільша цінність – це наші працівники: велика сім’я й, водночас, команда професіоналів, які захоплені своєю справою та небайдужі до всього, що відбувається навколо. На підприємствах корпорації працює близько 6,5 тисяч людей, а на одному лише головному заводі «Оболонь» у Києві – більше 3000 працівників.

Політика корпорації «Оболонь» спрямована на забезпечення гідних та безпечних умов праці, постійний розвиток та професійне навчання персоналу. На підприємствах корпорації впроваджена і сертифікована система управління безпекою та гігієною праці OHSAS 18001:2007.

Також «Оболонь» стала одним із перших підприємств в Україні, що слідуючи європейській практиці, розробили власний ґендерний план. Проект реалізовувався за допомоги Європейського Союзу та Міжнародного бюро праці в рамках Проекту “Рівність жінок і чоловіків у світі праці”. Ґендерний план ПрАТ «Оболонь» - це конкретний план дій щодо забезпечення рівних можливостей для працівників обох статей.

До пріоритетів компанії «Оболонь» відноситься не тільки утримання лідируючої позиції на ринку напоїв, але й забезпечення та підтримка гідних, конкурентних та безпечних умов праці.

Етичний кодекс
 

 

 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО