Соціальні інвестиції

ФК Оболонь Бровар виступає у Другій Лізі національного чемпіонату

Понад півтора десятиліття корпорація «Оболонь» активно займається інвестуванням в соціальні проекти. Цей напрямок діяльності багатогранний і включає: освітні проекти, допомогу соціально незахищеним прошаркам населення, сприяння відродженню духовності та історико-культурної спадщини, розвиток спорту. «Оболонь» щороку формує соціальний бюджет і виділяє частину продукції в рамках соціально значущих для суспільства проектів.

НАЙБІЛЬШ МАСШТАБНІ ПРОЕКТИ ОСТАННІХ РОКІВ:

Освітні проекти

Підтримка Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який проводить Ліга українських меценатів. Щороку встановлються премії для переможців та призерів конкурсу – дітей з усіх куточків України та діаспори.

Корпорація «Оболонь» підтримує Школу мистецтв №5 м. Києва, де навчаються творчо обдаровані діти. Також корпорація підтримала видання експерементальних шкільних підручників з математики для 1, 2, 3, 4 класів.

Програма підтримки вітчизняного кіно

Надано 250 тис. грн. для презентації та реклами фільму «Богдан-Зиновій Хмельницький». У планах – активно долучатися до кінофестивалів, підтримувати супровід українських фільмів на різних кінофорумах в Україні та за кордоном.

Розвиток українського книговидання

За останні 15 років забезпечено вихід понад 200 підручників, посібників, збірок, каталогів, довідників, художньої, наукової, історичної та дитячої літератури. Особливий акцент робиться на підтримку книг, які сприяють вихованню національної свідомості, українських підручників, історичної літератури.

Відбудова історичних та архітектурних пам’яток

Корпорація «Оболонь» долучається до відбудови історичних та архітектурних пам’яток: центрального музею Т. Г. Шевченка, церкви Святого Миколи (Притиски) в Києві, храму Покрови Пресвятої Богородиці в Маріуполі, церкви Володимира Великого у м. Вишгород, Святотроїцького кафедрального собору в Луцьку, Палацу Кирила Розумовського в Батурині тощо. Також "Оболонь" допомагає музею гетьманства, музею декоративно-прикладного мистецтва, музею Івана Гончара; підтримує будівництво пам’ятників Матері України в м. Самбір, президенту ЗУНР Євгену Петрушевичу у м. Соколь.

Розвиток українського спорту

Сприяння розвитку дитячого футболу в СДЮШОР «Зміна», де виховуються діти від 7 до 18 років. Підтримка професійного футбольного клубу «Оболонь». ФК Оболонь Бровар виступає у Другій Лізі національного чемпіонату. Корпорація «Оболонь» збудувала сучасний стадіон «Оболонь Арена» в Оболонському районі м. Києва. Цей футбольний комплекс має змогу приймати ігри найвищого рівня.

 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО